Způsob doručení a ceny dopravy

Osobní odběr

Osobní odběr je možný pouze po osodní domluvě a souhlasem prodávajícího na adrese:

Podnikatelská 565, Praha-9 Běchovice, 19300

Rozvoz, který zajišťuje naše firma

Po dohodě je možná doprava našim firemním vozem. Cena je závislá na vzdálenosti a hmotnosti objednaného zboží. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat ZDE.                  

Rozesílání přepravními službami

Česká pošta  

  • cenné psaní .............. 43,-Kč
  • balík do ruky............. 82,-Kč
  • balík do ruky …..........128,-Kč
  • v případě platby dobírkou: Dobírkovné vždy ....37.-Kč             POZOR od 1.11.2017 do odvolání, zákazník dobírkovné neplatí.

Seznam poboček naleznete na www.ceskaposta.cz)

Doručení přímo do rukou zákazníka. Zákazníka informuje o doručování česká pošta prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání. V případě nepřítomnosti je zásilka uložena na poště.

V informaci o stavu objednávky naleznete číslo balíku, který pak můžete sledovat přes internet přímo na adrese www.ceskaposta.cz/trackandtrace nebo dotazem na telefonním čísle 840 111 244.

Dodací lhůta

Zboží označené SKLADEM expedujeme, v pracovní dny, do 24 hodin od obdržení objednávky a to prostřednictvím České pošty.

Zboží označené OBVYKLE DO 3, 5 NEBO 10 DNÍ expedujeme v uvedeném časovém rozsahu od obdržení objednávky prostřednictvím České pošty.

Zboží označené NA DOTAZ nebo NA POPTÁVKU dodáváme dle aktuální skladové dostupnosti našich dodavatelů. O přesném termínu dodání Vás budeme informovat e-mailem nebo telefonicky.

- zboží je doručováno v pracovní dny na fakturační, popřípadě doručovací adresu uvedenou v objednávce

- o odeslání zboží Vás budeme vždy informovat e-mailem s odkazem ke sledování zásilky

- máte-li speciální požadavky na dopravu, uveďte je prosím v objednávce - budete kontaktováni
zákaznickýmservisem

- z důvodu nezaviněných prodávajícím může být dodací lhůta prodloužena

Platba

Platební kartou - možnost zaplatit kreditní kartou přes platební bránu ComGate (zprostředkováno společností ComGate Payments, a.s.)

Po výběru způsobu platby - Platba kartou přes platební bránu ComGate - Vám bude nabídnut výběr platební karty, po kliknutí, budete automaticky přesměrování do prostředí zabezpečené platební brány, kde doplníte příslušné údaje a může Vám být zboží ještě ten den expedováno (platí pro objedávky do 12:00 hod)

Platební kartou lze zaplatit i na pobočkách České Pošty.

Hotově – na pobočkách České Pošty nebo přímo při doručení na Vaši adresu

Bankovním převodem - objednané zboží odesíláme ihned po připsání částky na náš bankovní účet (proforma / zálohová faktura) bez jakýchkoliv dalších poplatků. Kontaktní údaje pro platbu naleznete níže. Pro urychlení expedice nás prosím informujte o odesílání platby.

Informační povinnost dle § 25 zákona o evidenci tržeb:

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Pokud je podle Zákona o evidenci tržeb pro způsob úhrady definována povinnost Prodávajícímu vystavit pro Kupujícího účtenku EET, bude tato vystavena pouze elektronicky a předána prostřednictvím e-mailu. Tzn., že souhlasem s Obchodními podmínkami vyjadřuje Kupující i souhlas s elektronickým vystavením účtenky.

Doprava zdarma

Pokud objednávka přesáhne hranici 3000 Kč s DPH a není těžší než 50 kg, dostává zákazník dopravu zdarma.

Převzetí zásilky

Zákazník je povinen důkladně zkontrolovat zásilku při jejím převzetí, zda není porušený obal nebo nevykazuje-li zásilka zjevné poškození. V případě nesrovnalostí proveďte s řidičem zápis o škodě a vyhnete se tak zbytečným komplikacím. Při zjištění závady následně po převzetí zboží nás neprodleně kontaktujte ZDE.

Vrácení zboží

Zákazník má ze zákona právo vrátit nepoužité zboží bez udání důvodů do 14 dnů od jeho doručení. Podmínky pro vrácení zboží naleznete ZDE.